Neden Ser-Saa

SER-SAA;

Ulaşmak istediğiniz hedeflerin zorlu aşamalarında yanınızda görmek isteyeceğiniz en kararlı, dinamik ,esnek, uyumlu ve tecrübeli ekibe sahiptir. Projelerinizde karşınıza çıkan sorunlara çözüm üreten, geri bildirimi zamanında yapabilen, hızlı aksiyon alabilen aktif bir çözüm ortağıdır.

Hizmet kalitesini sistemsel denetimlerle bünyesine uygulamış, kalite yönetimini ortaklarının da faydalanabileceği paralel bir hizmet anlayışı geliştirmiştir. Kurumsal olarak markalaşma planlarınızı hayata geçirirken, şirketinizin standartlarını otomatik olarak yükseltmenizi sağlayan SER- SAA bu yöndeki çalışmalarına her zaman önem göstermektedir.

Hızlı ve Kalite Hizmet Anlayışı

Size özel tasarladığımız ve geliştirdiğimiz uygulamalarımızla, teknoloji kullanımı, işgücü optimizasyonu, müşteri memnuniyeti, hizmet kalitesi, müşteri ilişkileri yönetiminde maksimum performans konularında fark yaratıyoruz.

Yüksek Teknoloji

Sektörümüzdeki yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek, bu yenilikleri müşterilerimize, maximum fayda sağlayacak şekilde projelerimize uygularız.

Esnek Altyapı

Müşterilerine uygun, butik çalışmalar ve çözümler sunarak size en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz.

Bilgi Güvenliği

Müşterilerimize  sunmuş olduğumuz hizmetlerde, memnuniyet, şikayetlerin değerlendirilmesi, servis detayları ile ilgili tüm süreçleri gizlilik sınırları içerisinde ve bilgi güvenliği politikalarına uygun şekilde yönetiyoruz.

Maliyet Avantajı

Müşterilerimize özel çözümler ve hizmetler sunarken size minimum maliyet ve maksimum fayda sağlıyoruz.

Uzman Yönetim Ekibi

SER- SAA olarak güçlü yönetim kadromuz ve deneyimlerimizle sizlere hızlı, güvenilir, esnek bir hizmet sağlıyoruz. Enerjimiz, çalışma azmimiz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile sizleri bir adım öteye taşıyoruz.

Hakkımızda

SER-SAA TELEMARKETING başta telekomünikasyon, finans, sağlık, perakende sektörü olmak üzere, bir çok alanda telemarketing ve çağrı merkezi hizmeti sunarak, yüksek müşteri memnuniyetini ve güvenilirliği esas almış lider bir kuruluştur.

İletişim

Kuştepe Mah. Yoncalı Sok. Enko İş Merkezi No:2 Kat:3

444 21 96

(0212) 291 65 80

info@ser-saa.com