Değerlerimiz

Dürüstlük

İşimize olan saygımızı, müşterilerimize en doğru şekilde aktarmaya çalışırız. Verdiğimiz hizmetleri, bizimle çalışan tüm müşterilerimizin, yönetim kadromuzdan müşteri temsilcilerimize kadar tüm personellerimizin ihtiyaçlarını eşit şekilde gözeterek yürütürüz.

Saygı

Yönetim kademisinden, müşteri temsilcilerine verilen hizmete katkısı olan tüm çalışanlarımızın başarılarına saygı duyar, hak ettiklerini önemser ve saygı duyarız.

Ekip Ruhu

Kendimizi bireysel olarak değil ekip ruhuyla çalışan, aile olan büyük bir takım olarak görürüz. Yapılan her başarının arkasında bu ekibin olduğunu hiç unutmayız.

Yenilikçi

Yüksek teknoloji altyapımız ile her zaman kendimizi yenilemeyi ilke edinmiş bir şirket olarak ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde yanıt veririz.

Renkli ve Şaşırtıcı Hizmet

İş dünyasının monotonluğundan uzak, sizi müşteri olarak değil çözüm ortağı olarak gören, renkli ve eğlenceli hizmet anlayışına sahip bir firmayız...

Hakkımızda

SER-SAA TELEMARKETING başta telekomünikasyon, finans, sağlık, perakende sektörü olmak üzere, bir çok alanda telemarketing ve çağrı merkezi hizmeti sunarak, yüksek müşteri memnuniyetini ve güvenilirliği esas almış lider bir kuruluştur.

İletişim

Kuştepe Mah. Yoncalı Sok. Enko İş Merkezi No:2 Kat:3

444 21 96

(0212) 291 65 80

info@ser-saa.com